Valikko


TAPAHTUMAKALENTERI TAMMI – MAALISKUU 2020



PE 03.01. klo 18.00 PIHTIPUDAS, helluntaiseurakunta, Kolimantie 2 B
Merja Koljonen puh. 044 – 3383978

MA 27.01. klo 18.00 LIMINKA, Naakkatie 4
Jaakko ja Tuula Westerlund puh. 040 - 0946467

TO 30.01. klo 18.00 VIMPELI, kirkko, Patruunatie 28
Helka Tuomisalo puh. 040 – 5874934

PE 31.01. klo 18.00 LESTIJÄRVI, helluntaiseurakunta, Lestintie 37
Ahti Kalliokoski puh. 040 – 0637444

LA 01.02. klo 10.00 KOKKOLA, helluntaiseurakunta, naistenp. Hakalahdenkatu 88
Raija Jääskelä puh. 050 – 3259389

PE 07.02. klo 18.00 SIMPELE, ev.lut.seurakunta, Kivitasku Simpeleentie 40
Seppo Tervonen puh. 050 – 3474255

LA 08.02. klo 17.00 SAVONLINNA, Pääskynlahden kirkko, Kaartilantie 72
Jukka Valkeapää puh. 040 – 5878140

SU 09.02. klo 15.00 LEPPÄVIRTA, vanha pappila, Savonkatu 21
Mikko Laitinen puh. 044 – 0644602

MA 10.02 klo 18.00 KONTIOLAHTI, kotiseutukeskus, Vierevänniementie 5
Raija Hasssinen puh. 050 – 3691940

PE 14.02. klo 18.00 VIIALA, kirkko, Nordintie 3
Tero Kuparinen puh. 0400 -511677

LA 15.02. klo 18.00 LAIHIA, Sana ja Rukous, seurakuntatalo, Kirkkotie 4
Harri Yli – Huita puh. 040 - 8208796

KE 19.02. klo 18.00 JOENSUU, vapaaseurakunta, Leinikkitie 1
Raija Hassinen puh. 050 – 3691940

TO 20.02. klo 18.00 KITEE, vapaaseurakunta, Huvikeskus, Välttimäentie 4
Erkki Pakarinen puh. 050 – 3205745

PE 21.02. klo 18.00 JOROINEN, koulun auditorio, Koulutie 1
Juha Miettinen puh. 050 - 5749361

LA 22.02. klo 11.00 JUUKA, Ahmovaara, Ahmovaarantie 141
Raimo Torvinen puh. 045 – 2772510

TO 27.02. klo 18.30 TUUSULA, ev.lut. seurakuntakeskus, Rykmentintie 34
Heljä Markkula puh. 050 – 4000742

PE 28.02. klo 18.00 LAHTI, Mukkulan kirkko, Kilpiäistentie 1
Pekka Miinin puh. 041 – 5229125

LA 29.02. klo 15.00 LAHTI, HealingRoom, Ankkurin srk koti, Laiturinkatu 1
Päivi Enlund puh. 040 – 7622291

SU 01.03. klo 14.00 TAMMELA, kotikokous, Portaanraitti 19
Liisa Pura puh. 0400 – 411118

PE 06.- 08.03. KIPONNIEMI, koulutuskeskus, Kiponniementie 84
Sinikka Laine puh. 044 - 164168

PE 06.03. klo 15.00 KIPONNIEMI,
LA 07.03. klo 10.00 KIPONNIEMI,
SU 08.03. klo 9.30, päättyy lounaaseen klo 12.00

SU 08.03. klo 16.00 LIEVESTUORE, helluntaiseurakunta, Hohontie 1
Matti Riikonen puh. 040 – 1341412

PE 13.03. klo 18.00 PUOLANKA, helluntaiseurakunta, Ouluntie 16
Seppo Moilanen puh. 040 – 5269857

SU 15.03. klo 15.00 VIHANTI, kirjastotalo Ukonkantti,
Hilkka Kotila puh. 040 – 5872489

TO 19.03. klo 18.00 HYVINKÄÄ, helluntaiseurakunta, Palo-ojantie 1
Jani Rossi puh. 040 – 7423586

PE 20.03. klo 18.00 ESPOO, Kaivo, Kala-Matti 3
Linnea Sahari puh. 044 – 2318789

LA 21.03. klo 15.00 MYRSKYLÄ, kotikirkko, Keskustie 15
Pirkko Kurri puh. 050 – 9131727

SU 22.03. klo 11.00 JÄRVENPÄÄ, Saalem, Valtuustokatu 5
Kristian Laine puh. 050 – 5549600

PE 27.03. klo 18.00 HUITTINEN, kotikirkko, Aranteenkatu 9
Jukka Laamanen puh. 0440 – 766927

LA 28.03. klo 18.00 TOIJALA, kotikokous, Lontilanraitti 38
Jorma ja Maija Rämö puh. 045 – 3507335

SU 29.03. klo 13.00 HÄMEENLINNA, Kristillinen keskus, Myllärinkatu 6
Jorma ja Maija Rämö puh. 045 – 3507335

HUOM!